Komubook Biblio: результати третьої черги

Загалом учасниками було подаровано 359 книжок, які будуть відправлені в бібліотеки України у серпні 2017 року.

Друзі, всім привіт!

Як і під час збору коштів на книжки 2-ої черги, у третій черзі у вас була можливість підтримати певне видання не лише для себе, але й подарувати підтримані книжки українським бібліотекам, скориставшись опціями Biblio.

Цього разу ви відгукнулись на наш заклик ще активніше, сумарно подарувавши бібліотекам 359 книжок (попереднього разу було 125 книжок, тобто майже в тричі менше). Зокрема було подаровано:

«Людина у високому замку» – 103 примірники.

«Ловля форелі в Америці» – 58 примірників.

«Портрет митця замолоду» – 57 примірників.

«Дублінці» – 69 примірників.

«Паризький сплін/Есе» – 46 примірників.

«Сповідь англійського пожирача опіуму» – 22 примірники.

«Ми» – 1 примірник.

«Етика. Есе про розуміння зла» – 2 примірники.

«Сніданок у «Тіффані» – 1 примірник.

Як ви можливо помітили, подарованих книжок трохи більше, аніж відображено у нас на сайті. Це пояснюється тим, що під час заміни праці Фройда, від якої нам, на жаль, довелось відмовитись, деякі учасники просили відправити відповідну кількість примірників інших видань 3-ї черги у бібліотеки. Тим самим пояснюється і присутність у списку кількох книжок з 2-ї черги.

 

Що далі?

Сьогодні у співпраці з Українською бібліотечною асоціацією ми запустили повторний збір заявок від бібліотек, які хотіли б отримати подаровані примірники у свої фонди, оскільки минулого разу зареєструвалося всього близько 130 бібліотек. Ми переконані, що зацікавлених бібліотек насправді більше, просто ще не всі встигли дізнатися про нашу з вами ініціативу. Збір заявок від бібліотек триватиме до 1 серпня 2017 року, після чого ми розпочнемо відбір та відправку книжок. Як і попереднього разу, після завершення цього процесу буде опубліковано детальний звіт з повним переліком бібліотек, які отримали подаровані вами видання.

Більше про опції підтримки видань, і про групу опції Biblio зокрема, можна почитати у спеціальному дописі в блозі.

 

Nota Bene!

Наостанок звертаємо вашу увагу на те, що відправка книжок 3-ї черги учасникам завершена. Якщо ви ще не забрали свої примірники з пунктів самовивозу, просимо вас зробити це у найближчі дні. Якщо ви раптом досі не отримали підтримані вами видання поштовими службами, обов'язково зв'яжіться з нами, написавши на імейл kb@komubook.com.ua або зателефонувавши за тел. 067 352 58 77.

Дякуємо, що ви з нами! Ми дуже цінуємо вашу підтримку!