Риба всередині нас

Ніл Шубін
0 грн
зібрано з грн
0
залишилось друкованих примірників
пiдтримано електронних примірників
0
підтримувачів
0
подаровано бiблiотекам
Залишилось 2017-11-20 дн.
Готується

Про книжку

Чому наші тіла збудовані саме так, а не інакше? Що спільного між людською рукою та крилом мухи? І чому, якщо ми хочемо зрозуміти такий буденний фізіологічний процес, як гикання, нам варто глибше вивчити дихання риб? Обравши своїм вихідним пунктом розповідь про відкриття скам’янілих решток доісторичної істоти, що отримала ім’я тіктаалік, один із провідних світових палеонтологів Ніл Шубін запрошує читачів у захопливу мандрівку 3,5-мільярдною історією людського тіла. Вивчаючи скам’янілості та аналізуючи й порівнюючи фрагменти ДНК, він переконливо показує, що наші руки – це еволюційні нащадки риб’ячих плавників, будова нашої голови загалом не відрізняється від будови голови давньовимерлої риби, а значні частини людського геному можна виявити ще у найдавніших черв’яків та бактерій. Написана легко й доступно, попри колосальну кількість вражаючих наукових фактів, ця книжка безумовно заохочує нас поглянути на себе та світ навколо нас свіжим, проникливішим поглядом. Як грайливо зазначила Sunday Telegraph: «Риба всередині нас» неодмінно б стала книжкою року для Чарльза Дарвіна», якби, додамо, вийшла друком ще за його життя».

Про автора

Ніл Шубін (нар. 1960) – провідний американський палеонтолог та еволюційний біолог, викладає у Чиказькому університеті. Став відомий науковій та довколонауковій спільноті передусім завдяки відкриттю скам’янілих решток доісторичної риби тіктаалік, здійсненому командою фахівців під його керівництвом. Цей вид мав деякі надважливі риси, властиві чотириногим тваринам, включно з кінцівками. Ніл Шубін є автором двох книжок науково-популярної тематики: «Риба всередині нас. Мандрівка 3,5-мільярдною історією людського тіла» (2008) та «Внутрішній всесвіт. Відкриваючи спільну історію каміння, планет і людей» (2013).

Риба всередині нас - Ніл Шубін

Подiлитися

Найчастіші запитання

Що таке Komubook і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видання? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проекту. Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? Де можна придбати вже видані книжки? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати?

Ви повинні бути авторизованим користувачем, щоб підтримати проект.