Бунтівні міста

Девід Гарві
Немає в наявності Обкладинка книжки: Бунтівні міста - Девід Гарві

Переклад: В’ячеслав Циба
К-сть сторінок: 296
Обкладинка: М'яка
Рiк видання: 2021
Видавництво: Медуза

Про книжку

«Бунтівні міста» відомого англо-американського економічного географа та антрополога Девіда Гарві — це корпус концептів та ідей, що назавжди змінили урбаністику. Ключовим поняттям книжки стало «право на місто», яке акумулює весь комплекс людських прав. Місто є соціальним та фізичним простором, де переплітаються конфлікти за економічні та символічні блага — виборюється гідна праця чи гендерна рівність. Місто — це парадоксальний простір утопічних експериментів містян та прагматичного планування девелоперів, тут вкорінюється нерівність і виробляється культура спротиву.

Коли ж міста бунтують? Глобальна фінансова криза 2008 року стала поштовхом для самоорганізованих протестних рухів, які, на думку Гарві, по-новому вимагають права на місто та надихають об’єднуватися заради соціально-економічних змін.

Хочете більше хороших книжок? Підтримайте проект на «Патреоні»!

Доставка й оплата

Замовлені книжки відправляються «Укрпоштою» або «Новою поштою» впродовж 2 робочих днів від дня замовлення на умовах попередньої оплати. Вартість доставки в сплачену на сайті вартість замовлення не входить і оплачується замовником окремо при отриманні. Звертаємо увагу, що у нас діє безкоштовна доставка: на відділення «Укрпошти» — при замовленні книжок на суму від 750 грн; на відділення «Нової пошти» — при замовленні на суму від 900 грн. Важливо! Замовлені книжки зберігаються на відділенні «Нової пошти» лише впродовж п'яти робочих днів, тому прохання не зволікати з отриманням.

Поділитися

Інші видання
Передпродаж Обкладинка книжки: Осінь для ангела - Євген Пашковський
Євген Пашковський
330 грн 380 грн
Передпродаж Обкладинка книжки: Зелена Маргарита - Світлана Пиркало
Світлана Пиркало
270 грн 320 грн
Передпродаж Обкладинка книжки: Māteria - Вадим Мірошниченко
Вадим Мірошниченко
250 грн 300 грн
Обкладинка книжки: Тропік Рака - Генрі Міллер
Генрі Міллер
435 грн