Мертві

Олександр Харчук
15215 грн
зібрано з 85000 грн
0
залишилось друкованих примірників
0
пiдтримано електронних примірників
124
підтримувачів
38
подаровано бiблiотекам
Залишилось 2018-12-26 дн.
Активний

Про книжку

Він молодий і переважно самотній. За спиною в нього пустка не надто щасливого дитинства й болюча втрата тієї єдиної особи, яка дарувала йому відчуття затишку й захищеності. Тому у минуле він озирається часто, однак із сумішшю ностальгії та болю. Його теперішнє буденне й безбарвне, зіткане з випадкових розмов за пляшкою пива, зустрічей, після яких залишається більше питань, аніж відповідей, і глухого, але майже відчутного на дотик розпачу. Його доросле життя не таке, як уявлялось у дитинстві, воно тисне й жене його далі, щодня змушуючи до непростого вибору. Він приголомшений і спантеличений, він не просто на роздоріжжі, схоже, він узагалі не впевнений, чи варто йти далі… «Мертві» — дебютна збірка малої прози Олександра Харчука — це, безумовно, один із найвиразніших голосів того молодого українського літературного покоління, яке розпочинає свій шлях лише зараз, наприкінці другого десятиліття ХХІ століття.

Читати уривок

 

Про автора

Олександр Харчук народився в м. Лубни 1988 року. Навчався на історичному факультеті в Острозькій академії, однак був відрахований з 2-го курсу. Наступного року повторно відрахований з філософського факультету. Кілька років мешкав у Києві, де працював у книжковій крамниці. Наразі проживає в м. Березне. Працює на будівництві. Фіналіст поетичного конкурсу «Гайвороння – 2017». Твори раніше не публікувалися.

 

Про видання

Дизайн обкладинки: Дмитро Красний.

Орієнтовний формат: 13х20 см; орієнтовна кількість сторінок: 250.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: травень 2019.

Мертві - Олександр Харчук

Подiлитися

Найчастіші запитання

Що таке Komubook і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видання? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проекту. Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? Де можна придбати вже видані книжки? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати?

Ви повинні бути авторизованим користувачем, щоб підтримати проект.