Як це працює

Що таке Komubook і як працює проєкт

Гантер Томпсон та Філіп К. Дік, Вільям Берроуз і Генрі Міллер, Чарльз Буковські і Дуглас Коупленд, Александер Троччі та Маркіз де Сад, Джон Фаулз та Кен Кізі, як і багато інших – що об’єднує усіх цих письменників? З нашого погляду найсуттєвішим є те, що всі вони до сьогодні залишаються не перекладеними та не виданими українською мовою. Настав час це змінити!

Саме тому ми створили Komubook – першу українську платформу краудпаблішингу. Працює проєкт доволі просто:

  • ми пропонуємо певну книжку і оцінюємо вартість її видання;
  • потім оголошуємо збір коштів, який може тривати від 30 до 60 днів;
  • коли потрібна сума назбиралася, ми видаємо книжку і розсилаємо її усім учасникам, які зробили внески.

Проєкт націлений в першу чергу на видання художніх творів відомих зарубіжних авторів, які давно мали б стояти на полицях українських книгарень, але з тих чи інших причин ніхто з традиційних українських видавців за це не береться.

Вам також набридло чекати, поки хтось видасть ваші улюблені книжки? Зробімо це разом! Адже успіх проєкту залежать виключно від вашої готовності його підтримати.

Проєкт Komubook юридично функціонує як Товариство з обмеженою відповідальністю "Комубук" і має офіційне Свідоцтво видавця ДК №4860. Засновником і головним ідеологом проєкту є Павло Швед. Ми працюємо з талановитими українськими перекладачами Гєником Бєляковим, Тарасом Бойком, Андрієм Рєпою, Наталкою Сняданко та іншими. Дизайн обкладинок для нас виконала молодий талановитий український дизайнер Варвара Перекрест.

Звертаємо увагу, що у випадку, якщо необхідну суму зібрати не вдалося, то за умовами роботи платформи Komubook ми маємо право або дофінансувати видання своїми коштами і таки видати книжку, або ж зобов'язані повернути гроші усім учасникам, які зробили внесок. В такому випадку гроші буде повернуто на картку, яка використовувалась під час оплати.

Як це працює?
Ми пропонуємо книжку
Обираємо тільки найкращі твори культових авторів.
Ви підтримуєте видання
Ваша підтримка необхідна для підготовки і друку книжок.
Ми видаємо книжку
Коли збір коштів завершено, ми готуємо книжку до друку.
Ви отримуєте свій примірник
Кожен, хто підтримав видання, отримує свої книжки.

Чого ми прагнемо?

Наша мета проста і амбітна водночас – видати українською мовою усі книжки, які того варті. В ідеальному світі Komubook українському читачеві, заходячи в книгарню, більше не доведеться обирати з того, що є. Ми віримо, що настане день, коли читач зможе справді обирати те, що йому/їй хочеться почитати в даний момент. Видається малоймовірним? Не будемо сперечатися. Але кожна видана книжка наближає нас до цієї мрії.

Що для нас важливо?

Ми ретельно відбираємо авторів, яких пропонуємо видати учасникам Komubook. Ми не беремося за “випадкові видання” просто тому, що хтось готовий підтримати таке видання фінансово. Ошатна книжка з гарною якістю перекладу, яку приємно тримати в руках – ось наша головна мета. Саме тому ми намагаємось працювати тільки з найкращими перекладачами та дизайнерами і ніколи не погодимось зекономити за рахунок якості друку.

Як ви можете допомогти?

Найочевидніший спосіб допомогти проєкту – це стати учасником Komubook і підтримати представлені видання своїми внесками. Якщо ви журналіст або блогер, розкажіть про нас вашим читачам. Разом ми зможемо видати ще більше хороших книжок. Якщо ви перекладач або книжковий дизайнер висилайте інформацію про себе зі зразками ваших перекладів/робіт на імейл: kb@komubook.com.ua. Ми обов’язково вам відповімо!


Видаймо наші улюблені книжки разом! Всі проєкти