Як це працює

Що таке «Комубук» і як працює проєкт

Джек Керуак та Філіп К. Дік, Вільям Берроуз і Генрі Міллер, В. Ґ. Зебальд та Вірджинія Вулф, як і багато інших — що об’єднує усіх цих письменників? З нашого погляду найсуттєвішим є те, що всі вони донедавна залишалися не перекладеними та не виданими українською мовою. Настав час це змінити!

Саме тому ми створили «Комубук» — першу українську платформу краудпаблішингу. Працює проєкт доволі просто:

  • ми пропонуємо певну книжку й оцінюємо вартість її видання;
  • потім оголошуємо збір коштів, який може тривати від 30 до 90 днів;
  • коли потрібну суму зібрано, ми видаємо книжку і розсилаємо примірники всім учасникам та учасницям, які зробили внесок.

Якщо потрібну суму зібрати не вдалося, то за умовами роботи платформи ми маємо право дофінансувати видання своїми коштами або ж зобов'язані повернути гроші всім учасникам, які зробили внесок. У такому разі гроші буде повернуто на картку, яка використовувалась під час оплати.

«Комубук» — насамперед культуртреґерський проєкт, мета якого — заповнення культурних лакун у видавничій справі. Саме тому ми націлені на видання культових творів, які давно увійшли до канону світової літератури ХІХ-ХХІ століть, але досі недоступні українською.

Вам також набридло чекати, поки хтось видасть ваші улюблені книжки? Зробімо це разом! Адже успіх проєкту залежать виключно від вашої готовності його підтримати.

Як це працює?
Ми пропонуємо книжку
Обираємо тільки найкращі твори культових авторів.
Ви підтримуєте видання
Ваша підтримка необхідна для підготовки і друку книжок.
Ми видаємо книжку
Коли збір коштів завершено, ми готуємо книжку до друку.
Ви отримуєте свій примірник
Кожен, хто підтримав видання, отримує свої книжки.

Чого ми прагнемо?

Наша мета проста й амбітна водночас — видати українською мовою всі найважливіші літературні тексти ХІХ-ХХІ століть. В ідеальному комубуківському світі українському читачеві, заходячи в книгарню, більше не доведеться обирати з того, що є. Ми віримо, що настане день, коли читач зможе обрате те, що йому/їй справді хочеться почитати у цей момент. Видається малоймовірним? Не будемо сперечатися. Але кожна видана книжка наближає нас до цієї мрії.

Що для нас важливо?

Ми дуже ретельно відбираємо авторів та авторок, яких пропонуємо видати спільноті «Комубук». Ошатна книжка з гарною якістю перекладу, яку приємно читати й просто тримати в руках — ось наша головна мета. Саме тому ми працюємо тільки з найкращими перекладачами, редакторами та дизайнерами і ніколи не погодимось зекономити на якості друку.

Як ви можете допомогти?

Найочевидніший спосіб допомогти проєкту — підтримати видання черг своїми внесками. Якщо ви журналіст/ка або блогер/ка, розкажіть про нас вашим читачам. Разом ми зможемо видати ще більше хороших книжок. Якщо ви перекладач/ка або книжковий/а дизайнер/ка, висилайте інформацію про себе зі зразками ваших перекладів/робіт на імейл: kb@komubook.com.ua. Ми обов’язково вам відповімо!


Видаймо наші улюблені книжки разом! Всі проєкти