Зелена Маргарита

Світлана Пиркало
Новинка Обкладинка книжки: Зелена Маргарита - Світлана Пиркало

К-сть сторінок: 216
Обкладинка: М'яка з клапанами
Рiк видання: 2023
Видавництво: Комубук

Про книжку

Трохи веселий, трохи сумний, подекуди навіть трагікомічний, як, власне, і саме життя — саме таким постав перед читачем один із найперших книжкових бестселерів незалежної України, роман Світлани Пиркало «Зелена Маргарита». Роман був вперше надрукований у 2000 році, коли українська література тільки вчилася говорити розкуто, без кліше, з гумором, а заразом серйозно, оговтуючись від десятиліть панування тоталітарної естетики. Тоді критики охрестили його «першим українським молодіжним романом». Однак ця книжка — щось значно більше, ніж просто «молодіжний роман». Текст Світлани Пиркало — це справжня «нестерпна легкість буття по-українськи», роман про молодість і бажання жити нормальним життям у не зовсім нормальних реаліях України зламу тисячоліть. І хоча з моменту першої публікації роману минуло вже понад двадцять років, ми впевнені, що сучасний читач легко впізнає в героїні «Зеленої Маргарити» себе та своїх друзів, а в колізіях і дилемах її життя — власні мрії, прагнення і… страхи. Бо «Зелена Маргарита» — це справжня сучасна класика. Класика, яка захоплює, закохує і залишається з читачами назавжди.

Увесь гонорар авторки на її прохання перераховано Благодійному фонду «КОЛО», що допомагає фронту та цивільним, які постраждали від рук русні.

На обкладинці ілюстрація Олексія Cая.

Доставка й оплата

Замовлені книжки відправляються «Укрпоштою» або «Новою поштою» впродовж 2 робочих днів від дня замовлення на умовах попередньої оплати. Вартість доставки в сплачену на сайті вартість замовлення не входить і оплачується замовником окремо при отриманні. Звертаємо увагу, що у нас діє безкоштовна доставка: на відділення «Укрпошти» — при замовленні книжок на суму від 800 грн; на відділення «Нової пошти» — при замовленні на суму від 1000 грн. Важливо! Замовлені книжки зберігаються на відділенні «Нової пошти» лише впродовж п'яти робочих днів, тому прохання не зволікати з отриманням.

Поділитися