Автопортрети тринадцяти українок

Діана Клочко
Новинка Обкладинка книжки: Автопортрети тринадцяти українок - Діана Клочко

К-сть сторінок: 212
Обкладинка: М'яка з клапанами
Рiк видання: 2023
Видавництво: Комубук

Про книжку

Нова книжка есеїв мистецтвознавиці й публічної лекторки Діани Клочко «Автопортрети тринадцяти українок» присвячена жанру візуального мистецтва, який досі переважно залишався поза увагою вітчизняної арткритики, а саме автопортрету як засобу самодослідження й самоконструювання мисткині. У запропонованих есеях вибір героїнь суб’єктивний, однак сумарно авторка вибудовує певний наскрізний сюжет, який охоплює понад століття візуальних експериментів. Обговорювані роботи — здебільшого графічні й живописні, хоч є тут також і світлини, — із різних причин довгий час не експонувалися й не обговорювалися, тож сьогодні поле для інтерпретацій цих зображень залишається дуже широким, особливо в контексті масового поширення культури селфі у соцмережах. Введення ж авторкою деяких колізій із власного життя надає есеям неповторного інтимного звучання і перетворює увесь текст на ще одну спробу автопортрета.

Видання містить численні кольорові репродукції автопортретів українських художниць, які є малодоступними або й ніколи раніше не публікувалися.

Доставка й оплата

Замовлені книжки відправляються «Укрпоштою» або «Новою поштою» впродовж 2 робочих днів від дня замовлення на умовах попередньої оплати. Вартість доставки в сплачену на сайті вартість замовлення не входить і оплачується замовником окремо при отриманні. Звертаємо увагу, що у нас діє безкоштовна доставка: на відділення «Укрпошти» — при замовленні книжок на суму від 800 грн; на відділення «Нової пошти» — при замовленні на суму від 1000 грн. Важливо! Замовлені книжки зберігаються на відділенні «Нової пошти» лише впродовж п'яти робочих днів, тому прохання не зволікати з отриманням.

Поділитися