Катананхе

Софія Андрухович
Новинка Обкладинка книжки: Катананхе - Софія Андрухович

К-сть сторінок: 224
Обкладинка: Тверда, супер-обкладинка
Рiк видання: 2024
Видавництво: Комубук

Про книжку

Вони живуть у звичайній київській багатоквартирній панельці, із заквітчаними клумбами перед під’їздами й тісними балконами, з яких літніми вечорами так приємно слухати місто й споглядати, як на нього опускається ніч. Вони — це Леся та Олекса, а також їхня донька-підлітка Тая і собака Діна. Їхнє життя теж здається звичайним, навіть банальним, аж поки у нього не вривається вихором надмірна пристрасть, яка загрожує зруйнувати та поховати під собою все — усталені звички, почуття одне до одного, ба навіть уявлення про самих себе. Занурюючи читача в оповідь, що на початках здається буденною, історія, яку розповідає Софія Андрухович, з кожним новим абзацом закручується немов пружина, обростає напругою й за якісь кількадесят сторінок вже несеться на читача нестримною лавиною, що заледве дозволяє перевести подих. І ця літературна лавина настільки майстерна, настільки витончена та прекрасна, що ми можемо лише зачудовано нею насолоджуватися.

10 червня в «Театрі на Подолі» відбудеться велика презентація роману «Катананхе». Увесь прибуток від продажу квитків буде передано волонтерській ініціативі письменника Андрія Любки для придбання авто для одного з підрозділів ЗСУ. Детальніше про подію. Придбати квитки.

Редактор: Олександр Бойченко.

Дизайн обкладинки: Богдана Давидюк.

Мистецький партнер видання: Маркетплейс сучасного українського мистецтва YOOM.

Доставка й оплата

Замовлені книжки відправляються «Укрпоштою» або «Новою поштою» впродовж 2 робочих днів від дня замовлення на умовах попередньої оплати. Вартість доставки в сплачену на сайті вартість замовлення не входить і оплачується замовником окремо при отриманні. Звертаємо увагу, що у нас діє безкоштовна доставка: на відділення «Укрпошти» — при замовленні книжок на суму від 800 грн; на відділення «Нової пошти» — при замовленні на суму від 1000 грн. Важливо! Замовлені книжки зберігаються на відділенні «Нової пошти» лише впродовж п'яти робочих днів, тому прохання не зволікати з отриманням.

Поділитися