Māteria

Вадим Мірошниченко
Новинка Обкладинка книжки: Māteria - Вадим Мірошниченко

К-сть сторінок: 240
Обкладинка: М'яка з клапанами (фактурна)
Рiк видання: 2024
Видавництво: Комубук

Про книжку

Що таке ненормативне письмо і до яких зрушень може призвести мова? Мова, яка є певною тяглістю, вона оприявнює бажання та насолоду і водночас намагається встановити жанрові межі, цензурувати. Та чи завжди текст підкоряється подібним умовностям? Нова мова письма, підштовхувана катастрофічними соціальними зрушеннями, відмовляється від поділу на поезію і прозу. Є текст — і він промовляє, висловлює, кричить, наштовхується на спротив і перешкоди, аби їх подолати. Персонажі перетворюються на контури, на порожнечі, що блукають без особливої мети… в лабіринтах з графем, образів, пристрастей. Допінговані, сексуалізовані тіла довільно модифікуються, викликаючи шок, огиду і, разом із тим, ставлять концептуальні питання. Потрясіння від свободи, потрясіння для свободи.

Дебютна збірка текстів Вадима Мірошниченка «Матерія» — це згущення фігур, подій, експериментів, відвертих зізнань і прихованих сенсів, урухомлених ритмом ненормативності в одному авангардному пориві з П’єром Ґійота, Жоржем Батаєм та Вільямом Берроузом. Це доказ того, що, хоч і маргіналізоване, експериментальне письмо в сучасній Україні живе та розвивається, немов вулкан, який довгий час видається поснулим, аж поки не вибухає шквалом лави та попелу.

Доставка й оплата

Замовлені книжки відправляються «Укрпоштою» або «Новою поштою» впродовж 2 робочих днів від дня замовлення на умовах попередньої оплати. Вартість доставки в сплачену на сайті вартість замовлення не входить і оплачується замовником окремо при отриманні. Звертаємо увагу, що у нас діє безкоштовна доставка: на відділення «Укрпошти» — при замовленні книжок на суму від 800 грн; на відділення «Нової пошти» — при замовленні на суму від 1000 грн. Важливо! Замовлені книжки зберігаються на відділенні «Нової пошти» лише впродовж п'яти робочих днів, тому прохання не зволікати з отриманням.

Поділитися