Злет і падіння динозаврів: нова історія втраченого світу

Стів Брусатте
Новинка Обкладинка книжки: Злет і падіння динозаврів: нова історія втраченого світу - Стів Брусатте

Переклад: Марія Хандога, Назарій Назаров
К-сть сторінок: 392
Обкладинка: Тверда (фактурна)
Рiк видання: 2024
Видавництво: Комубук

Про книжку

Химерні, незвичайні, величні ящероподібні створіння полонили уяву людства, відколи ми дізналися про них в середині ХІХ століття. Динозаври — істоти, що владарювали на Землі протягом 150 мільйонів років і були знищені майже миттєво 66 мільйонів років тому внаслідок падіння гігантського метеорита.

Своєю книжкою «Злет і падіння динозаврів: нова історія втраченого світу» Стів Брусатте, один із провідних палеонтологів світу, запрошує читачів у захопливу подорож світом динозаврів: від їхнього панування в ранньому тріасовому періоді, через юрський період до останніх днів у крейдяну еру.  Примітивні тиранозаври з людський зріст; жахливі м’ясоїдні істоти, навіть більші за T. Rex; пернаті хижі динозаври, що збереглися в пластах лави — ласкаво просимо до наукової часопросторової одіссеї у світ створінь, які правили Землею до нас.

Відео

Доставка й оплата

Замовлені книжки відправляються «Укрпоштою» або «Новою поштою» впродовж 2 робочих днів від дня замовлення на умовах попередньої оплати. Вартість доставки в сплачену на сайті вартість замовлення не входить і оплачується замовником окремо при отриманні. Звертаємо увагу, що у нас діє безкоштовна доставка: на відділення «Укрпошти» — при замовленні книжок на суму від 800 грн; на відділення «Нової пошти» — при замовленні на суму від 1000 грн. Важливо! Замовлені книжки зберігаються на відділенні «Нової пошти» лише впродовж п'яти робочих днів, тому прохання не зволікати з отриманням.

Поділитися