Етика. Есе про розуміння зла. Видання друге

Ален Бадью
15000 грн
зібрано з 100000 грн
873
залишилось друкованих примірників
87
підтримувачів
44
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
П'ята черга
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Етика. Есе про розуміння зла. Видання друге - Ален Бадью

Про книжку

Ця невелика за обсягом книжка визначного сучасного французького філософа була написана для популярної серії видавництва Nous, присвяченої основним філософським поняттям. Однак там, де можна було б очікувати на сухий та тезисний вступ, Ален Бадью наважився на палкий памфлет проти панівної сьогодні етичної ідеології. На думку Бадью, головна помилка сучасної ліберальної етики в тому, що вона спершу намагається дати догматичне визначення зла, а вже потім переходить до окреслення добра або істини як його відсутності. Опонуючи таким теоретикам, Бадью пропонує позитивну доктрину, яку він називає «етикою істин», стверджуючи, що справжній філософ має передусім визначити те, що є «добрим» або «істинним», й ідентифікувати зло просто як зраду або відхід від цих істин.

Хоча «Етика» Алена Бадью намагається насамперед привести читача до глибшого розуміння природи добра і зла, вона може слугувати також і неперевершеним вихідним пунктом для більш загального знайомства з філософськими концепціями цього визначного мислителя, який в Україні поки що, на жаль, залишається відносно маловідомим.

Видання містить також ґрунтовну передмову відомого канадського дослідника філософії Алена Бадью Пітера Голлворда, написану для американського видання «Етики» (видавництво Verso, 2001), а також розлогу статтю Славоя Жижека «Психоаналіз та постмарксизм: випадок Алена Бадью», яка пропонує стислий огляд базових понять французького мислителя, а заразом і певну полеміку з філософськими поглядами Бадью з позицій лаканівського психоаналізу.

 

Про автора

Ален Бадью (1937) – видатний сучасний французький філософ, письменник, драматург, політичний мислитель. Професор Вищої нормальної школи, керівник Міжнародного філософського колежу. Представник постмаоїстської групи «Політична організація», що захищає права робітників-нелегалів. Серед найвідоміших його книг: «Теорія суб'єкта» (1982), «Буття та подія» (1988), «Етика» (1993), «Святий Павло» (1997), «Століття» (2005), «Логіки світів» (2006), «Республіка Платона» (2012).

 

Про видання

Це друге видання «Етики» Алена Бадью, яка була вперше опублікована в українському перекладі платформою краудпаблішингу «Комубук» 2016 року. Видання 2019 року вирізнятиме ще раз ретельно переглянутий текст перекладу та покращена верстка і поліграфія. Також воно міститиме розлогу статтю Славоя Жижека «Психоаналіз та постмарксизм: випадок Алена Бадью», що не входила до видання 2016 року.

Переклад з французької й англійської: Андрій Рєпа та Володимир Артюх (основний текст), Павло Швед (передмова та стаття Славоя Жижека).

Дизайн обкладинки: Дмитро Яринич.

Орієнтовний формат: 13х20 см; орієнтовна кількість сторінок: 250.

М'яка палітурка, якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: лютий 2019 року.

Обкладинка книжки: Етика. Есе про розуміння зла. Видання друге - Ален Бадью

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти