Фанатик. Життя і час Ісуса з Назарету

Реза Аслан
31350 грн
зібрано з 330000 грн
906
залишилось друкованих примірників
90
підтримувачів
7
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Одинадцята черга
Залишилось 64 дн.
Активний Картинка проєкту: Фанатик. Життя і час Ісуса з Назарету - Реза Аслан

Про книжку

Дві тисячі років тому Галілеєю бродив мандрівний єврейський проповідник, збираючи послідовників, щоб заснувати те, що він називав «Царством Божим». Започаткований його вченням революційний рух став таким загрозливим для римського панування, що незабаром його стратили як державного злочинця. А через кілька років після його мученицької смерті послідовники проголосили його Богом. Цим проповідником був Ісус з Назарета, постать, яку і сьогодні пам’ятають в усіх куточках нашої планети, а заснована ним релігія є найпоширенішою у світі й нараховує понад два мільярди вірян.

Однак ким все-таки був Ісус за життя? Що спонукало послідовників проголосити його Богом? І чому ранньохристиянська церква воліла зобразити його мирним духовним наставником, а не мандрівним бунтівником, що значно краще відповідало би духові його часу?

Розгадати таємницю такої трансформації — виклик, який кинув собі Реза Аслан, відомий ірансько-американський історик та соціолог релігії. Його книжка «Фанатик. Життя та час Ісуса з Назарета» стала по-справжньому контроверсійною, оскільки поставила під сумнів багатовікові міфи й висвітлила численні суперечності християнської доктрини. Перед вами не звична біографія Ісуса з Євангелій, а скрупульозне й захопливе наукове дослідження, що розглядає історичну постать Ісуса в контексті епохи, в якій йому довелося жити — епохи зелотів, радикальних націоналістів, які проголошували опір римській окупації священним обов’язком усіх євреїв.

 

Про видання

Переклад з англійської Анжеліки Лісненко.

Дизайн обкладинки Михайла Федишака.

Орієнтовний формат: 14х21 см; орієнтовна кількість сторінок: 300.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: вересень-жовтень 2024.

 

Обкладинка книжки: Фанатик. Життя і час Ісуса з Назарету - Реза Аслан

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти