Голий ланч. Видання друге

Вільям С. Берроуз
10250 грн
зібрано з 125000 грн
923
залишилось друкованих примірників
69
підтримувачів
9
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Шоста черга
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Голий ланч. Видання друге - Вільям С. Берроуз

Про книжку

«Голий ланч» (1959) легенди Покоління бітників Вільяма С. Берроуза (1914—1997) ось уже понад п’ятдесят років вперто утримує славу найскандальнішого роману, будь-коли написаного англійською мовою. Це бурлескна й заразом моторошна антиутопія, дія якої відбувається у невизначеному майбутньому в інфернальному, вивернутому навспак світі під назвою Інтерзона. Роман створено своєрідною експериментальною технікою колажу, тому читач не знайде тут сюжету у звичному значенні цього слова. «Голий ланч» Вільяма Берроуза  — це схоже на нічний кошмар провокативне плетиво безпідставного насильства, непристойних гомоеротичних фантазій, чорного гумору та мовних вибриків, народжених схибленою логікою, зрозумілою лише «героям» цього блискуче-обурливого морально-літературного експерименту.

Про автора

Вільям С. Берроуз (1914—1997) — відомий американський письменник, новеліст та есеїст. Був ключовою фігурою покоління бітників. Вважається одним із найсуперечливіших, політично гострих, культурно впливових та новаторських художників слова ХХ століття. Вільям Берроуз справив значний вплив на розвиток американської популярної культури та літератури. За своє довге життя Берроуз написав вісімнадцять романів і повістей, шість збірок оповідань і чотири збірки есе.

Про видання

Це друге видання роману «Голий ланч», який був вперше опублікований в українському перекладі платформою краудпаблішингу «Комубук» у 2016 році. Видання 2019 року вирізнятиме ще раз ретельно переглянутий текст перекладу, а також покращена верстка й поліграфічне виконання.

Переклад з англійської: Гєник Бєляков.

Дизайн обкладинки: Варвара Перекрест

Орієнтовний формат: 13х20 см; орієнтовна кількість сторінок: 300.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: листопад 2019 р.

Обкладинка книжки: Голий ланч. Видання друге - Вільям С. Берроуз

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти