Гидкі лебеді

Аркадій і Борис Стругацькі
23125 грн
зібрано з 125000 грн
820
залишилось друкованих примірників
159
підтримувачів
23
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Сьома черга
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Гидкі лебеді - Аркадій і Борис Стругацькі

Про книжку

«Гидкі лебеді» — це книга, яка і сьогодні залишається такою ж актуальною, як і в часи свого написання.  Перед читачем розгортається історія письменника Віктора Банева, який внаслідок конфлікту з владою примушений виїхати зі столиці і повернутися до рідного містечка, де завжди йде дощ. Що насправді відбувається в загадковому лепрозорії, де під військовою охороною живуть так звані «мокреці», нібито уражені генетичною хворобою? Чому мокреців намагається знищити міська влада і чому за ними пильно стежать секретні служби? Чому діти, серед яких і донька Банева Ірма, прислухаються до мокреців більше, ніж до вчителів і батьків? А за цим напівдетективним сюжетом — інші, значно глибші питання. За скільки може продатись митець? Чи можливо взагалі купити справжнього митця? Що важливіше для людей — минуле чи майбутнє? І що чекає на людей, які не готові до майбутнього?

Повість Аркадія та Бориса Стругацьких «Гидкі лебеді» була написана 1967 року, однак через заборону цензури її вперше опублікували лише 1987-го. Як і решта творів братів Стругацьких, повість вражає не стільки «фантастичністю» сюжету, скільки глибиною та дотепністю зображення внутрішнього світу головного героя й гостротою моральних дилем, що постають перед ним.

Про видання

Це перше видання повісті «Гидкі лебеді» українською мовою. 

Переклад з російської Андрія Кучерука.

Дизайн обкладинки Варвари Перекрест.

Орієнтовний формат: 13х20 см; орієнтовна кількість сторінок: 240.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: травень-червень 2020.

Обкладинка книжки: Гидкі лебеді - Аркадій і Борис Стругацькі

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти