Індоєвропейці. Походження, мови, культури

Гаральд Гаарманн
60125 грн
зібрано з 185000 грн
702
залишилось друкованих примірників
274
підтримувачів
19
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Дев'ята черга
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Індоєвропейці. Походження, мови, культури - Гаральд Гаарманн

Про книжку

Більшість європейських мов у своєму словниковому складі й граматиці мають дивовижні подібності зі східними мовами, такими як перська чи санскрит. Як можна пояснити спорідненість між мовами, якими послуговуються на такій величезній території — від Західної Європи до Індії?

Гаральд Гаарманн, німецький мовознавець та культуролог зі світовим імʼям, лаконічно й захопливо розповідає про прамову індоєвропейців і їхню прабатьківщину в Причорноморських степах, а також про степових кочівників, які, мігруючи з IV тисячоліття до н. е. на захід і на схід, змішувалися з представниками доіндоєвропейських культур, асимілювали їх у свою мовну стихію і врешті переходили до осілого способу життя, в результаті чого постала індоєвропейська мовна родина, яка сьогодні налічує приблизно 3,5 мільярда мовців. Ці давні події засвідчені у мовах та міфах індоєвропейців, а також у археологічних знахідках.

Про видання

Переклад з німецької Романа Осадчука.

Наукове редагування і післямова Назарія Назарова.

Дизайн обкладинки Олександри Торопенко.

Орієнтовний формат: 14х20 см; орієнтовна кількість сторінок: 200.

Палітурка м'яка, якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: лютий — березень 2022.

Обкладинка книжки: Індоєвропейці. Походження, мови, культури - Гаральд Гаарманн

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти