Хвилі

Вірджинія Вулф
75840 грн
зібрано з 320000 грн
770
залишилось друкованих примірників
218
підтримувачів
13
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Одинадцята черга
Залишилось 21 дн.
Активний Картинка проєкту: Хвилі - Вірджинія Вулф

Про книжку

У саду біля моря, де чути припливи і відпливи хвиль, що відповідають ритму самого життя, від світанку до заходу сонця шестеро героїв, чергуючи свої монологи, вирушають в інтроспективну подорож крізь калейдоскоп подій — від дитинства до старості. Змінюється час доби, минають роки, змінюються їхні почуття і вони самі, але їхні голоси незмінно супроводжує той самий звук морських хвиль.

«Хвилі» Вірджинії Вулф — це роман про плин часу і вічний пошук себе в хаосі всесвіту, пошук себе серед припливів і відпливів буття. На тлі еволюції персонажів у романі розвивається й дослідження особистої та суспільної ідентичності. Опублікований в 1931 році, твір і зараз провокує читача на ті самі запитання: Хто ми? Як ми стали тим, ким є? Ким ми хочемо бути?

Роман «Хвилі» є вершиною модерністської прози, одним із найбільш експериментальних літературних творів ХХ століття. Вірджинія Вулф тут, як літературний алхімік, використовує техніку потоку свідомості й органічно сплітає внутрішні монологи персонажів в бездоганно плавну канву. Поезія і проза переплітаються, а ритм витісняє традиційну наративну дію, створюючи експериментальну оповідь, яка кидає виклик традиційній розповіді.

Сама авторка вважала «Хвилі» романом, який найближче підвів її до втілення її основних ідей та утвердження власного особливого літературного стилю.

Про видання

Переклад з англійської Мирослави Андрусик.

Дизайн обкладинки Богдани Давидюк.

Орієнтовний формат: 13х20 см; орієнтовна кількість сторінок: 340.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: вересень-жовтень 2024.

 

Обкладинка книжки: Хвилі - Вірджинія Вулф

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти