Хвилі

Вірджинія Вулф
0 грн
зібрано з 300000 грн
1000
залишилось друкованих примірників
0
підтримувачів
0
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Одинадцята черга
Залишилось 63 дн.
Готується Картинка проєкту: Хвилі - Вірджинія Вулф

Про книжку

У саду біля моря, де чути припливи і відпливи хвиль, що відповідають ритму самого життя, від світанку до заходу сонця шестеро героїв, чергуючи свої монологи, вирушають в інтроспективну подорож крізь калейдоскоп подій — від дитинства до старості. Змінюється час доби, минають роки, змінюються їхні почуття і вони самі, але їхні голоси незмінно супроводжує той самий звук морських хвиль.

«Хвилі» Вірджинії Вулф — це роман про плин часу і вічний пошук себе в хаосі всесвіту, пошук себе серед припливів і відпливів буття. На тлі еволюції персонажів у романі розвивається й дослідження особистої та суспільної ідентичності. Опублікований в 1931 році, твір і зараз провокує читача на ті самі запитання: Хто ми? Як ми стали тим, ким є? Ким ми хочемо бути?

Роман «Хвилі» є вершиною модерністської прози, одним із найбільш експериментальних літературних творів ХХ століття. Вірджинія Вулф тут, як літературний алхімік, використовує техніку потоку свідомості й органічно сплітає внутрішні монологи персонажів в бездоганно плавну канву. Поезія і проза переплітаються, а ритм витісняє традиційну наративну дію, створюючи експериментальну оповідь, яка кидає виклик традиційній розповіді.

Сама авторка вважала «Хвилі» романом, який найближче підвів її до втілення її основних ідей та утвердження власного особливого літературного стилю.

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке Komubook і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видання? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти