Лакан. Вступ до структурного психоаналізу

Авґуст Рус
41000 грн
зібрано з 200000 грн
800
залишилось друкованих примірників
164
підтримувачів
26
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Поза чергами
Залишилось 0 дн.
Активний Картинка проекту: Лакан. Вступ до структурного психоаналізу - Авґуст Рус

Про книжку

Зустріч із французьким структуралізмом та насамперед зі структурною лінгвістикою надала повоєнному психоаналізу нових та потужних імпульсів. Ця переорієнтація, яка є одночасно поверненням до Фройда та ревізією його текстів, тісно пов’язана із психоаналітиком Жаком Лаканом і його школою. Розроблена в її рамках теорія не лише мала вирішальний, хоч і не беззаперечний вплив на теорію і практику клінічного психоаналізу, а й відкрила нові погляди на культурні та суспільні феномени у контексті несвідомих смислових, семантичних та мотиваційних взаємозв’язків. Праця «Лакан. Вступ до структурного психоаналізу» відомого австрійського психіатра та психоаналітика Авґуста Руса пропонує детальний розгляд основних понять лаканівського вчення і може слугувати чудовою відправною точкою для ознайомлення з ідеями цього визначного французького психоаналітика.

Важливо! Друзі, на жаль, в процесі підготовки книжки виявилося, що нам потрібно більше часу, ніж ми початково планували. Книжка Авґуста Руса вийде разом із книжками 9-ї черги, тобто орієнтовно у березні-квітні 2022 року. Нам дуже шкода, що склалася така ситуація. Якщо ви не готові чекати і хотіли б отримати назад кошти, напишіть нам, будь ласка, на імейл kb@komubook.com.ua номер вашої картки і якого вона банку. Ми оперативно повернемо вам гроші.

Про видання

Переклад з німецької Костянтина Поліщука.

Наукове редагування Звенислави Кечур.

Дизайн обкладинки Олександри Торопенко.

Орієнтовний формат: 13х20 см; орієнтовна кількість сторінок: 220.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: листопад — грудень 2021.

Обкладинка книжки: Лакан. Вступ до структурного психоаналізу - Авґуст Рус

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке Komubook і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видання? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проекту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати?