Ми

Євґєній Замятін
10800 грн
зібрано з 50000 грн
785
залишилось друкованих примірників
188
підтримувачів
12
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Друга черга
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Ми - Євґєній Замятін

Про книжку

Після руйнівної двохсотрічної війни гине мало не все населення Землі. Ті, кому все ж таки вдалося вижити, жертвуючи своєю особистою свободою, створюють Єдину державу – оплот порядку та рівності. Засновники Єдиної держави підкорили голод – нафтовою їжею, а кохання – рожевими талонами. Все у цьому місті раціональне і математично вивірене. Місто майбутнього обнесене Зеленою стіною, яка захищає його мешканців від хаосу навколишнього ірраціонального світу, а будинки у місті нагадують матриці зі скла, де кожен у своїй комірчині постійно знаходиться під наглядом усіх.

Головний герой роману, інженер Д-503, щасливий жити посеред цього досконалого математичного світу. Він починає свій щоденник як оду величі Єдиній державі, однак його наміри швидко сходять нанівець… «Ми» Євґєнія Замятіна – це безумовно одна з найкращих антиутопій 20-го століття, яка сьогодні звучить особливо актуально. Читати уривок.

Ви можете також підтримати проєкт, придбавши раніше видані книжки.

Про автора

Євґєній Замятін (1884-1937) – відомий російський письменник.

Після навчання у Воронезькій гімназії, Замятін записався на кораблебудівний факультет Санкт-Петербурзького політехнічного інституту. Чотири роки потому він стає більшовиком і бере участь у житті революційної молоді. Влітку 1905 року, повертаючись із поїздки в Єгипет через Одесу, став свідком повстання на броненосці «Князь Потьомкін Таврійський». У 1906 році Замятіна заарештовують і висилають назад в Лебедянь, де він народився, однак незабаром він нелегально повертається до Петербурга і закінчує інститут.

Під час Першої світової війни Замятін привернув до себе увагу влади своїми антивоєнними виступами, в 1914 році був притягнутий до суду і засланий. У березні 1916 року, відбувши заслання, Євґєній Замятін був відряджений до Англії для участі в будівництві російських криголамів; побував у Лондоні. У вересні 1917 року повернувся до Росії.

Під час Громадянської війни в Росії, залишаючись соціалістом, Замятін критикував політику більшовицького уряду. Після критичної хвилі, що послідувала за публікацією в 1929 році в емігрантській пресі роману «Ми» (в скороченому вигляді), яка призвела до фактичної заборони публікуватися, він пише листа Сталіну з проханням дозволити йому виїзд за кордон і отримує позитивну відповідь.

Письменник помер 1937-го в Парижі.

Про видання

Це перше видання роману “Ми” українською мовою. 

Переклад з російської: Оксана Торчило.

Дизайн обкладинки: Олександр Приймак.

Орієнтовний формат: 12х18 см, орієнтовна кількість сторінок: 272.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір (Pamo Super або еквівалент).

Обкладинка книжки: Ми - Євґєній Замятін

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти