Ми. Видання друге

Євґєній Замятін
9075 грн
зібрано з 75000 грн
882
залишилось друкованих примірників
88
підтримувачів
27
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Поза чергами
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Ми. Видання друге - Євґєній Замятін

Важливо! Збір коштів на це видання закінчився. Книжка вийде друком у жовтні 2017 року.

Про книжку

Після руйнівної двохсотрічної війни гине мало не все населення Землі. Ті, кому все ж таки вдалося вижити, жертвуючи своєю особистою свободою, створюють Єдину державу – оплот порядку та рівності. Засновники Єдиної держави підкорили голод – нафтовою їжею, а кохання – рожевими талонами. Все у цьому місті раціональне і математично вивірене. Місто майбутнього обнесене Зеленою стіною, яка захищає його мешканців від хаосу навколишнього ірраціонального світу, а будинки у місті нагадують матриці зі скла, де кожен у своїй комірчині постійно знаходиться під наглядом усіх.

Головний герой роману, інженер Д-503, щасливий жити посеред цього досконалого математичного світу. Він починає свій щоденник як оду величі Єдиній державі, однак його наміри швидко сходять нанівець… «Ми» Євґєнія Замятіна – це безумовно одна з найкращих антиутопій 20-го століття, яка сьогодні звучить особливо актуально.

Книжка вийде друком у жовтні 2017 року! Читати уривок.

Ви можете також підтримати проєкт, придбавши раніше видані книжки.

 

Що нового?

а) Нова чудова верстка, над якою ретельно попрацював Михайло Федишак.

б) Більш якісний книжковий папір (Lux Cream, такий як у книжок 3-ї черги більшого формату).

в) Ще раз перевичитаний текст роману (що, сподіваємось, дозволило прибрати ті кілька дрібних огріхів, які, попри всі наші зусилля, все ж таки прокрались у перше видання).

 

Про автора

Євґєній Замятін (1884-1937) – відомий російський письменник.

Після навчання у Воронезькій гімназії, Замятін записався на кораблебудівний факультет Санкт-Петербурзького політехнічного інституту. Чотири роки потому він стає більшовиком і бере участь у житті революційної молоді. Влітку 1905 року, повертаючись із поїздки в Єгипет через Одесу, став свідком повстання на броненосці «Князь Потьомкін Таврійський». У 1906-му Замятіна арештовують і висилають назад в Лебедянь, де він народився, однак незабаром він нелегально повертається до Петербурга і закінчує інститут.

Під час Першої світової війни Замятін привернув до себе увагу влади своїми антивоєнними виступами, в 1914 році був засуджений і засланий. У березні 1916 року, відбувши заслання, Євґєній Замятін був відряджений до Англії для участі в будівництві російських криголамів; побував у Лондоні. У вересні 1917 року повернувся до Росії.

Під час Громадянської війни в Росії, залишаючись соціалістом, Замятін критикував політику більшовицького уряду. Після хвилі критики, що послідувала за публікацією в 1929 році в емігрантській пресі роману «Ми» (в скороченому вигляді), яка призвела до фактичної заборони Замятіну публікуватися в СССР, він пише листа Сталіну з проханням дозволити йому виїзд за кордон і отримує позитивну відповідь.

Письменник помер у Парижі в 1937 році.

 

Про видання

Це перевидання роману “Ми” українською мовою. 

Переклад з російської: Оксана Торчило.

Дизайн обкладинки: Олександр Приймак.

Формат: 13х20 см, кількість сторінок: 232.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір (Lux Cream).

Обкладинка книжки: Ми. Видання друге - Євґєній Замятін

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти