Орієнталізм

Едвард Саїд
61230 грн
зібрано з 390000 грн
846
залишилось друкованих примірників
139
підтримувачів
13
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Одинадцята черга
Залишилось 64 дн.
Активний Картинка проєкту: Орієнталізм - Едвард Саїд

Про книжку

Едвард В. Саїд (1935–2003) — американський професор палестинського походження, літературний критик і впливовий публічний інтелектуал. Зробив основоположний внесок у критичне осмислення колоніальної спадщини, розкриваючи механізми влади й наголошуючи на важливості діалогу та порозуміння між культурами. Запропонована ним модель теоретичного аналізу докорінно змінила академічний дискурс дослідників у галузях теорії літератури, літературної критики, близькосхідних студій і культурології.

Свою найвидатнішу працю — «Орієнталізм» (1978) — Саїд присвятив вивченню взаємодії між культурами Заходу та Сходу. Він розглядає орієнталізм як цілісну й потужну ідеологічну систему уявлень Західного світу про Орієнт, що значною мірою визначала й продовжує визначати відносини між ними, впливаючи на формування ідентичностей та ухвалення політичних рішень.

Автор аналізує погляди західних науковців, філософів, інтелектуалів та митців протягом усієї історії й показує, якими упередженнями щодо Сходу й, зокрема, ісламу, вони пронизані, а також наскільки спрощеним і фальшивим є романтизований та екзотичний образ Сходу, сформований європейцями задля утвердження власної політичної влади, інтелектуальної переваги та колоніального домінування.

*Відомий та надзвичайно талановитий і плідний український перекладач Віктор Йосипович Шовкун на жаль помер у 2018 році. Тож якщо ви оберете опцію 1 примірник++, 1 примірник+++ або 1 примірник Мега, ви зможете отримати книжку тільки з автографом видавця або без автографа (на ваш вибір). Щоб дізнатися більше про життя пана Віктора, радимо прочитати його автобіографічний твір «Життя в абсурді», який був опублікований видавництвом «ВНТЛ-Класика» у 2005 році.

 

Про видання

Переклад з англійської Віктора Шовкуна.

Дизайн обкладинки Варвари Перекрест.

Орієнтовний формат: 14х21 см; орієнтовна кількість сторінок: 420.

М'яка обкладинка з клапанами, якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: вересень-жовтень 2024.

 

Обкладинка книжки: Орієнталізм - Едвард Саїд

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти