Погляд навскіс. Вступ до теорії Жака Лакана через популярну культуру

Славой Жижек
38720 грн
зібрано з 110000 грн
682
залишилось друкованих примірників
255
підтримувачів
53
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Четверта черга
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Погляд навскіс. Вступ до теорії Жака Лакана через популярну культуру - Славой Жижек

Про книжку

Офіційно збір коштів на це видання завершився 01.03.18. Зараз книжка готується до друку й буде видана орієнтовно у травні-червні 2018 року. З огляду на численні запити й прохання, ми поки залишили на сайті можливість підтримки видань 4-ї черги.

Ця блискуча праця одного з найвизначніших філософів сучасності, представника Люблянської школи лаканівського психоаналізу Славоя Жижека, що вперше побачила світ 1992 року, є неперевершеним вступом до «догматики» вчення Жака Лакана, який ще за життя здобув репутацію вкрай непростого для розуміння мислителя. Безжалісно експлуатуючи популярну культуру – від «Запаморочення» Альфреда Гічкока до «Цвинтаря домашніх улюбленців» Стівена Кінґа та «Ночі живих мерців» Джорджа Ромеро – вона використовує їх як зручний підручний матеріал, щоб пояснити основні поняття лаканівського психоаналізу, роблячи їх доступними навіть для непідготовленого читача. Що таке «Великий інший» та objet petit a, як розуміти фразу Лакана «Жінки не існує» і чому «насправді помиляються ті, хто не дає себе обманути»? «Погляд навскіс» Славоя Жижека – це мов захопливий спуск на інтелектуальних американських гірках, кожна його сторінка полонить увагу лавиною ідей, проникливістю спостережень та оригінальністю тлумачень, переконливо доводячи, що занурення у філософію не обов’язково має бути нудним заняттям, а лаканівський психоаналіз – це не прісна кабінетна теорія, а прозірливе живе вчення, яке допомагає нам краще зрозуміти самих себе і світ інших людей навколо нас.

Читати уривок

Про автора

Славой Жижек (нар. 1949) – словенський психоаналітик лаканівської школи, філософ та культуролог. Представник так званої «Люблянської школи лаканівського психоаналізу», до якої також зараховують Младена Долара, Растко Мочніка, Альонку Зупанчіч та інших.

Визначальними для Жижека-мислителя є вчення знаменитого французького психоаналітика Жака Лакана, класична німецька філософія (Геґель, Кант, Шеллінґ etc.) та марксизм, однак коло його інтелектуальних зацікавлень значно ширше і включає такі теми, як неоімперіалізм, фундаменталізм, християнство та інші релігії, політкоректність, глобалізація, постмодернізм, мультикультуралізм, як і різноманітні форми й вияви сучасної поп-культури. Жижек відомий своїм багаторічним захопленням кінематографом (серед його улюблених режисерів можна виділити тріаду Альфред Гічкок, Кшиштоф Кесльовскі та Девід Лінч), а також оперою.

Про видання

Це перше видання праці Славоя Жижека «Погляд навскіс» українською мовою. 

Переклад з англійської: Павло Швед.

Дизайн обкладинки: Анна Богданова.

Орієнтовний формат: 14х20 см; орієнтовна кількість сторінок: 250.

Палітурка м'яка (хоча ще думаємо над форматом), якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: травень-червень 2018.

Обкладинка книжки: Погляд навскіс. Вступ до теорії Жака Лакана через популярну культуру - Славой Жижек

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти