Риба всередині нас

Ніл Шубін
58410 грн
зібрано з 110000 грн
519
залишилось друкованих примірників
343
підтримувачів
123
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Четверта черга
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Риба всередині нас - Ніл Шубін

Про книжку

Офіційно збір коштів на це видання завершився 01.03.18. Зараз книжка готується до друку й буде видана орієнтовно у травні-червні 2018 року. З огляду на численні запити й прохання, ми поки залишили на сайті можливість підтримки видань 4-ї черги.

Чому наші тіла збудовані саме так, а не інакше? Що спільного між людською рукою та крилом мухи? І чому, якщо ми хочемо зрозуміти такий буденний фізіологічний процес, як гикання, нам варто глибше вивчити дихання риб? Обравши своїм вихідним пунктом розповідь про відкриття скам’янілих решток доісторичної істоти, що отримала ім’я тіктаалік, один із провідних світових палеонтологів Ніл Шубін запрошує читачів у захопливу мандрівку 3,5-мільярдною історією людського тіла. Вивчаючи скам’янілості та аналізуючи й порівнюючи фрагменти ДНК, він переконливо показує, що наші руки – це еволюційні нащадки риб’ячих плавників, будова нашої голови загалом не відрізняється від будови голови давньовимерлої риби, а значні частини людського геному можна виявити ще у найдавніших черв’яків та бактерій. Написана легко й доступно, попри колосальну кількість вражаючих наукових фактів, ця книжка безумовно заохочує нас поглянути на себе та світ навколо нас свіжим, проникливішим поглядом. Як грайливо зазначила Sunday Telegraph: «Риба всередині нас» неодмінно б стала книжкою року для Чарльза Дарвіна», якби, додамо, вийшла друком ще за його життя».

Читати уривок

Про автора

Ніл Шубін (нар. 1960) – провідний американський палеонтолог та еволюційний біолог, викладає у Чиказькому університеті. Став відомий науковій та довколонауковій спільноті передусім завдяки відкриттю скам’янілих решток доісторичної риби тіктаалік, здійсненому командою фахівців під його керівництвом. Цей вид мав деякі надважливі риси, властиві чотириногим тваринам, включно з кінцівками. Ніл Шубін є автором двох книжок науково-популярної тематики: «Риба всередині нас. Мандрівка 3,5-мільярдною історією людського тіла» (2008) та «Внутрішній всесвіт. Відкриваючи спільну історію каміння, планет і людей» (2013).

Про видання

Це перше видання праці «Риба всередині нас» українською мовою. 

Переклад з англійської: Анна Лип'ятських.

Дизайн обкладинки: Анна Богданова.

Орієнтовний формат: 13х20 см; орієнтовна кількість сторінок: 260.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: травень-червень 2018.

Обкладинка книжки: Риба всередині нас - Ніл Шубін

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти