Тлумачення сновидінь

Зиґмунд Фройд
26130 грн
зібрано з 110000 грн
799
залишилось друкованих примірників
9
пiдтримано електронних примірників
159
підтримувачів
49
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Третя черга
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Тлумачення сновидінь - Зиґмунд Фройд

Друзі, збір коштів на це видання тимчасово призупинено! Детальнішу інформацію ми повідомимо найближчим часом. Одразу хочемо запевнити усіх, хто вже підтримав це видання, що у випадку відмови від подальшої роботи над цим виданням, усі внески буде обов'язково повернуто учасникам!

Про книжку

Психоаналітичні теорії Зиґмунда Фройда (1856 – 1939) справили безпрецедентний вплив на інтелектуальний розвиток усього ХХ століття. Геніальний винахідник і вчений для одних та безсоромний обмовник людства для інших, Фройд усе життя з наполегливістю та ретельністю класичного науковця рухався до своєї великої мети – зробити людину зрозумілішою для неї самої, навіть якщо для цього необхідно безжалісно зруйнувати її численні ілюзії та переступити через домінантні суспільні цінності і табу. У своєму magnum opus «Тлумачення сновидінь», яке, попри численні перевидання, залишилось переважно незмінним від моменту першої публікації у листопаді 1899 року, Зиґмунд Фройд знайомить читача з психоаналітичним розумінням феномену сновидінь та їх тлумаченням, а заразом закладає теоретичні основи винайденої ним нової науки, що отримала тепер вже широковідому назву «психоаналіз».

Про автора

Зиґмунд Фройд (1856 – 1939) – знаменитий австрійський психолог, засновник психоаналізу.

Про видання

Це перше видання праці Зиґмунда Фройда “Тлумачення сновидінь” українською мовою. 

Переклад з німецької: Наталка Сняданко.

Дизайн обкладинки: Дмитро Яринич.

Орієнтовний формат: 13х20 см; орієнтовна кількість сторінок: 500.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: березень-квітень 2017.

Обкладинка книжки: Тлумачення сновидінь - Зиґмунд Фройд

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке Komubook і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видання? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти