Покоління Х

Дуґлас Коупленд
24750 грн
зібрано з 90000 грн
728
залишилось друкованих примірників
232
підтримувачів
18
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Друга черга
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Покоління Х - Дуґлас Коупленд

Про книжку

Біблія дауншифтерів, роман «Покоління Х» Дуґласа Коупленда – це історія про «офісний планктон», який розчарувався в ідеології успіху та щастя, що нав'язується сучасною корпоративною культурою. Якби український переклад роману вийшов одночасно з оригінальним американським виданням, нам, напевне, було б важко вповні його зрозуміти. Однак сьогодні, після більш як 20-ти років корпоративного капіталізму, в Україні з'явилося ціле покоління, яке з легкістю впізнає себе в героях Дуґласа Коупленда. Роман «Покоління Х» – це розповідь про пошуки молодими людьми власної дороги в житті, навскісно і часто всупереч тим шаблонам, які наполегливо насаджує нам суспільство реклами. І розказана ця історія з пристрасністю, прозірливістю та дотепністю справжнього культурного маніфесту. Читати уривок роману.

Ви можете також підтримати проєкт, придбавши раніше видані книжки.

Про автора

Дуґлас Коупленд (1961) – відомий сучасний канадський письменник та художник. Вже перший роман письменника «Покоління Х: історії для прискореної культури» (опублікований 1991-го року) приніс йому міжнародне визнання, ставши своєрідним маніфестом для цілого покоління молодих людей, що втомилися від обіцяного їм корпоративного раю, який на практиці виявилося дуже важко відрізнити від тихого, задушливого пекла. Відтоді Дуґлас Коупленд написав ще понад десяток романів, кілька збірок оповідань та есе, продовжуючи досліджувати такі теми як конфлікт людини і суспільства, постмодерна релігія, технології Web 2.0, сексуальність та поп-культура.

Про видання

Це перше видання роману “Покоління Х” українською мовою, як і творів Дуґласа Коупленда загалом. 

Переклад з англійської: Гєник Бєляков.

Дизайн обкладинки: Анфіса Хлєб.

Орієнтовний формат: 13х20 см, орієнтовна кількість сторінок: 240.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір (Pamo Super).

Обкладинка книжки: Покоління Х - Дуґлас Коупленд

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти