Покоління Х. Видання друге

Дуґлас Коупленд
11300 грн
зібрано з 100000 грн
892
залишилось друкованих примірників
98
підтримувачів
12
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
П'ята черга
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Покоління Х. Видання друге - Дуґлас Коупленд

Про книжку

Біблія дауншифтерів, роман «Покоління Х» Дуґласа Коупленда — це історія про «офісний планктон», який розчарувався в ідеології успіху та щастя, що нав'язується сучасною корпоративною культурою. Якби український переклад роману вийшов одночасно з оригінальним американським виданням, нам, напевне, було б важко вповні його зрозуміти. Однак сьогодні, після більш як 20-ти років корпоративного капіталізму, в Україні з'явилося ціле покоління, яке з легкістю впізнає себе в героях Дуґласа Коупленда. Роман «Покоління Х» — це зворушлива розповідь про пошуки молодими людьми власної дороги в житті, навскісно і часто всупереч тим шаблонам, які наполегливо насаджує нам «суспільство реклами». І розказана ця історія з палкістю, прозірливістю та дотепністю справжнього культурного маніфесту.

Читати уривок

 

Про автора

Дуґлас Коупленд (1961) – відомий сучасний канадський письменник та художник. Вже перший роман письменника «Покоління Х: історії для прискореної культури» (опублікований 1991-го року) приніс йому міжнародне визнання, ставши своєрідним маніфестом для цілого покоління молодих людей, що втомилися від обіцяного їм корпоративного раю, який на практиці виявилося дуже важко відрізнити від тихого, задушливого пекла. Відтоді Дуґлас Коупленд написав ще понад десяток романів, кілька збірок оповідань та есе, продовжуючи досліджувати такі теми як конфлікт людини і суспільства, постмодерна релігія, технології Web 2.0, сексуальність та поп-культура.

 

Про видання

Це друге видання роману «Покоління Х», який був вперше опублікований в українському перекладі платформою краудпаблішингу «Комубук» 2016 року. Видання 2019 року вирізнятиме ще раз ретельно переглянутий та відредагований текст перекладу, а також покращена верстка.

Переклад з англійської: Гєник Бєляков.

Дизайн обкладинки: Анфіса Хлєб.

Орієнтовний формат: 13х20 см, орієнтовна кількість сторінок: 280.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: лютий 2019 року.

Обкладинка книжки: Покоління Х. Видання друге - Дуґлас Коупленд

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти