Розмови з інтелектуалами

Анатолій Дністровий
20850 грн
зібрано з 175000 грн
895
залишилось друкованих примірників
10
пiдтримано електронних примірників
92
підтримувачів
22
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Дев'ята черга
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Розмови з інтелектуалами - Анатолій Дністровий

Про книжку

«Розмови з інтелектуалами» письменника Анатолія Дністрового — результат понад двадцятирічного хобі автора — спілкуватися з відомими українськими та закордонними інтелектуалами, зокрема філософами, істориками, письменниками, перекладачами, художниками, на низку актуальним тем трансформації української культури, громадянського суспільства та гуманітарного поля України.

Виконана в жанрі «інтерв’ю ідей», книжка показує повноцінний ціннісно-смисловий дискурс усієї доби відновлення Незалежності України — інтеграцію до світу західних демократій та відкритого суспільства.

Інтерв’ю були взяті в різних історичних та інтелектуальних контекстах, але можуть «підсвічувати» одне одного, вказуючи на незворотність і дедалі стрімкіший рух українського суспільства, культури, інтелектуального поля до відкритості, різноманітності, діалогічності. Розмови становлять соціологічний зріз свого часу, бо актуалізують ті питання, які стояли і стоять на порядку денному: укріплення суб’єктності України (культури, інтелектуального поля, літератури), подолання постколоніального синдрому, інтенсивніша інтеграція до світу демократії та світової культури.

Книжка Анатолія Дністрового відкриває нашу нову серію інтелектуального українського нон-фікшину з маркуванням U000. Хотіли б стати нашим автором? Напишіть нам про себе на імейл: kb@komubook.com.ua.

Про автора

Анатолій Дністровий — письменник, філософ, художник, есеїст, влогер. Член Українського ПЕН. Автор двадцяти книжок поезії, прози, есеїстики, зокрема вибраного «Черепаха Чарльза Дарвіна: Вибрані поезії, поеми, переклади, есеї» (2015), романів «Місто уповільненої дії» (2003, 2021), «Пацики» (2005, 2011, 2020), «Тибет на восьмому поверсі», 2005, 2013), «Дрозофіла над томом Канта» (2010), «Сніданок на снігу» (2015), «Б-52» (2019); книг есеїв «Злами й консенсус: шість есеїв на захист ліберальної демократії в перехідних умовах» (2008); «Автономія Орфея: варіації на тему поетичної творчості і навколо неї» (2008); «Письмо з околиці: статті й есе» (2010), «Глобус Карла Маркса: есеї з соціальної та політичної критики» (2015), а також близько ста художніх, літературно-критичних, філософських, політологічних публікацій у періодиці. На платформі YouTube має власний канал гуманітарно-культурологічного спрямування «Анатолій Дністровий». Поетичні, прозові, есеїстичні твори Дністрового перекладалися вірменською, польською, словацькою, чеською, італійською, російською, сербською, білоруською, англійською, французькою мовами й відзначені кількома літературними преміями.

Про видання

Дизайн обкладинки Михайла Федишака.

Орієнтовний формат: 14х20 см; орієнтовна кількість сторінок: 240.

М'яка палітурка, якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: лютий — березень 2022.

Обкладинка книжки: Розмови з інтелектуалами - Анатолій Дністровий

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти