Сонячна лотерея

Філіп К. Дік
72320 грн
зібрано з 320000 грн
827
залишилось друкованих примірників
150
підтримувачів
18
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Одинадцята черга
Залишилось 64 дн.
Активний Картинка проєкту: Сонячна лотерея - Філіп К. Дік

Про книжку

Уявіть квазіфеодальний світ майбутнього, суспільно-політичний лад якого для запобігання тиранії й корупції підпорядковується рандомному генератору. Принцип лотереї має забезпечувати змінність влади і рівні шанси для всіх її отримати. У цьому світі кожен живе надією, що найважливішою людиною у Сонячній системі випадковий жереб обере саме його. Але так само кожен може стати обраним убивцею, якому призначено усунути лідера, й бути втягнутим у гру, яку неможливо зрозуміти до кінця. Чи лотерея й справді випадкова? А може, комусь просто вигідно відвертати увагу населення від тих, у чиїх руках реальна влада? «Сонячна лотерея» (1955) — один із найбільш ранніх у доробку і перший опублікований роман Філіпа К. Діка, в якому вже присутні як фірмовий авторський стиль, так і ті теми та художні прийоми, які зробили його знаменитим у наступні десятиліття.

«Сонячна лотерея» стане ювіленим десятим романом Філіпа Діка, виданим спільними зусиллями команди платформи та спільноти «Комубук».

 

Про видання

Переклад з англійської Гєника Бєлякова.

Дизайн обкладинки Варвари Перекрест.

Орієнтовний формат: 13х20 см; орієнтовна кількість сторінок: 300.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: вересень-жовтень 2024.

 

Обкладинка книжки: Сонячна лотерея - Філіп К. Дік

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти