Власна кімната

Вірджинія Вулф
199200 грн
зібрано з 300000 грн
343
залишилось друкованих примірників
614
підтримувачів
32
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Одинадцята черга
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Власна кімната - Вірджинія Вулф

Про книжку

Збір на це видання завершився. Ми працюємо над книжкою, вона буде видана орієнтовно в листопаді-грудні 2024 року. Якщо ви підтримали це видання, ми надішлемо вам підтриману кількість примірників, коли книжка вийде друком. Перед відправленням ще обов'язково зв'яжемося з вами для уточнення даних для доставки. Дякуємо за підтримку!

Коли Вірджинія Вулф починала писати «Власну кімнату», вона була вже визнаною письменницею, жила цілком комфортним життям і фактично не мусила б ні за що боротися. Суфражистки перемогли, жінки в Британії отримали право голосу. Однак Вулф непокоїло те, чи ця рівність прав жінок і чоловіків також стосується і побутових звичаїв та культури. Задумана як лекція про літературу для студенток університету, «Власна кімната» трансформувалася у дослідження становища жінки в історії, мистецтві та повсякденному житті. Вірджинія Вулф нагадує нам, що скільки б прав не мала жінка, найважливіші з них стосуються повсякдення. Тож вона пропонує жінкам знайти для себе метафоричну, але водночас дуже конкретну «власну кімнату» в щоденній зайнятості та рутині.

«Власна кімната» — це не застаріла феміністична маячня початку XX століття, а й досі важливий текст, що порушує актуальні питання і пропонує для них цілком прагматичні рішення. Звичайно, сучасний світ дуже відрізняється від того, в якому жила Вулф, але слова, які вона написала, все ще звучать знайомо: «Тому, коли я прошу вас заробляти гроші і мати власну кімнату, насправді я прошу вас жити з усвідомленням реальності, а отже жити захопливим життям, незалежно від того, чи вдасться вам донести його зміст іншим». Хіба це не саме те, чого прагнуть жінки у XXI столітті?

Окрім праці «Власна кімната» видання міститиме також 5 знаменитих менших есе Вулф: «Модерна художня література», «Жінки та художня література», «Сонце і риби», «Про нездужання» і «Роздуми про мир під час повітряої тривоги».

Про видання

Переклад з англійської Мирослави Андрусик.

Дизайн обкладинки Богдани Давидюк.

Орієнтовний формат: 13х20 см; орієнтовна кількість сторінок: 280.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: листопад-грудень 2024.

 

Обкладинка книжки: Власна кімната - Вірджинія Вулф

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти