Воля до знання

Мішель Фуко
0 грн
зібрано з 300000 грн
1000
залишилось друкованих примірників
0
підтримувачів
0
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Одинадцята черга
Залишилось 0 дн.
Готується Картинка проєкту: Воля до знання - Мішель Фуко

Про книжку

«Воля до знання» є першою частиною знаменитої серії праць «Історія сексуальності» Мішеля Фуко, в якій він розглядає еволюцію західних поглядів на людську сексуальність. За задумом Фуко ця серія мала містити близько десятка томів та охоплювати період від Античності до Нового часу. Однак за життя філософ зумів завершити й опублікувати лише три томи. Четвертий том «Сповіді плоті», присвячений дискурсу сексуальності в християнській доктрині та практиках, був підготовлений за рукописами автора й виданий всього кілька років тому.

У праці «Воля до знання» Фуко аналізує трансформацію уявлень про секс та зародження новітнього дискурсу сексуальності у ХІХ столітті. На противагу поширеним уявленням, що це століття було пуританським і пригнічувало сексуальність, він стверджує, що цей період навпаки був часом великого вибуху дискусій про секс — наукових, юридичних, медичних та культурних — які в підсумку утвердили новий дискурс сексуальності, який в багатьох своїх аспектах чинний і сьогодні. Це дозволяє філософу проголосити, що в певному радикальному сенсі «ми всі — вікторіанці».

Хоча робота «Воля до знання» належить до ширшої серії «Історія сексуальності», вона цілком може читатися як окреме, незалежне дослідження і є однією з найвідоміших праць Мішеля Фуко.

Обкладинка книжки: Воля до знання - Мішель Фуко

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке Komubook і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видання? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти