Чи мріють андроїди про електричних овець? Видання друге.

Філіп К. Дік
23200 грн
зібрано з 100000 грн
781
залишилось друкованих примірників
184
підтримувачів
31
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Поза чергами
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Чи мріють андроїди про електричних овець? Видання друге. - Філіп К. Дік

Важливо! Збір коштів на це видання закінчився. Книжка вийде друком у жовтні 2017 року.

Про книжку

Коли Рік Декард, мисливець за головами, отримує завдання ліквідувати групу андроїдів «Нексус-6», що нелегально проникли на планету Земля, він сприймає це як подарунок долі, як свій шанс врешті-решт втілити заповітну мрію свого життя – стати власником справжньої живої тварини. Однак у цьому похмурому постапокаліптичному світі ніщо не є настільки простим, як видається, і місія Декарда швидко перетворюється на кошмарний заплутаний калейдоскоп подвійної гри та обману, де мисливець, сам того не помічаючи, поступово перетворюється на здобич… Розмиваючи межі між людським та машинним, класика літературного кіберпанку, роман «Чи мріють андроїди про електричних овець?» (1968) культового американського фантаста Філіпа К. Діка (1928 – 1982) змушує нас по-новому поглянути на сутність того, що ми називаємо людським буттям. Роман є особливо актуальним сьогодні, коли симбіоз між біологічними формами та кібертехнологіями видається як ніколи реальним.

В 1982 році роман було екранізовано знаменитим британським режисером Рідлі Скоттом під назвою "Той, що біжить по лезу/Blade Runner".  У жовтні 2017-го в прокат виходить довгоочікуваний сиквел до фільму Скотта «Той, що біжить по лезу 2049» франко-канадського режисера Дені Вільньова. Трейлер можна подивитись тут.

Книжка вийде друком у жовтні 2017 року! Читати уривок роману

Ви можете також підтримати проєкт, придбавши раніше видані книжки.

 

Що нового?

а) Нова чудова верстка, над якою ретельно попрацював Михайло Федишак.

б) Більш якісний книжковий папір (такий як у книжок 3-ї черги більшого формату).

в) Ще раз перевичитаний текст роману (що, сподіваємось, дозволило прибрати ті кілька дрібних огріхів, які, попри всі наші зусилля, все ж таки прокрались у перше видання).

 

Про автора

Філіп Кіндред Дік (англ. Philip Kindred Dick, знаний також під абревіатурою PKD (1928-1982) – відомий американський письменник, новеліст та есеїст, що здобув популярність завдяки своїм творам у жанрі наукової фантастики.

Народився 16 грудня 1928 року в Чикаго, Іллінойс, однак невдовзі родина перебралася в район затоки Сан-Франциско. Коли батька хлопчика перевели на посаду в штат Невада, матір відмовилася переїжджати разом із ним, і батьки розлучилися. З того часу Філіп зростав у неповній родині. Ще один трагічний епізод його дитинства – смерть сестри-близнючки Джейн, яка померла у півторамісячному віці. До кінця свого життя письменник так і не зумів оговтатись від цієї втрати. Деякі дослідники творчості Філіпа Діка вважають, що саме ця травма зумовила неодноразову появу в його творах мотиву «фантомного близнюка».

Після закінчення школи майбутній письменник вступив до Каліфорнійського університету в Берклі, однак, провчившись там всього один семестр, вирішив кинути навчання і певний час працював у крамниці вінілових платівок. Філіп Дік був кілька разів одружений, переважно невдало. Щоб підсилити творчі імпульси та погамувати гостроту психічних розладів, які дошкуляли йому дедалі більше, став вживати синтетичні наркотичні препарати. Тож періоди плідної роботи часто чергувалися з періодами депресії і нападами параної. Майже усе своє життя письменник провів у Південній Каліфорнії, де і помер 2 березня 1982 року.

У жанрі наукової фантастики Філіп Дік дебютував на початку 1950-х. У 1955 році було опубліковано його перший роман «Сонячна лотерея». 1950-ті та ранні 1960-ті були дуже плідним періодом у творчості письменника. У 1963 році він отримав найвищу нагороду у світі наукової фантастики – премію «Г’юго»  за роман «Людина у високому замку». За наступні півтора десятиліття написав більшість своїх найвідоміших творів.

У своїх текстах за фасадом розважальних науково-фантастичних сюжетів Філіп Дік досліджував складні філософські та метафізичні теми, що й принесло йому славу серйозного романіста. Дія його творів часто відбувається у похмурих техногенних світах майбутнього, де панують корпорації-монополісти та авторитарні режими. Також для цього автора характерне зацікавлення штучним інтелектом, зміненими станами свідомості та симбіозом між людиною та машиною. У більш пізніх роботах письменника («ВАЛІС», «Божественне вторгнення», «Трансміграція Тімоті Арчера») чітко відобразився його інтерес до метафізики та теології. Філіп Дік часто моделював персонажів та сюжети своїх текстів з власного досвіду, досліджуючи природу наркоманії, параної, шизофренії та трансцендентних практик.

До найвідоміших творів Філіпа Діка належать «Звихнутий час» (1959), «Людина у високому замку» (1962), «Чи мріють андроїди про електричних овець?» (1968), «Убік» (1969), «Затьмарення» (1977) та деякі інші. Кілька реалістичних романів, які Дік створив ще на початку свої кар’єри, були опубліковані лише після його смерті і отримали схвальні відгуки критиків. Багато творів Філіпа Діка було екранізовано. Його роман «Чи мріють андроїди про електричних овець?» став літературною основою культового фільму режисера Рідлі Скотта «Той, що біжить по лезу» (1982), а за антиутопією «Людина у високому замку» кінокомпанія Amazon Studios зняла однойменний телесеріал. Загалом творчий доробок Філіпа Діка налічує більш ніж 30 романів і 110 оповідань.

Українською мовою поки вийшло три романи Філіпа Діка – «Затьмарення», «Чи мріють андроїди про електричних овець?» та "Людина у високому замку" (усі видані платформою краудпаблішингу «Комубук», тобто нашими спільними зусиллями).

 

Про видання

Це перевидання роману “Чи мріють андроїди про електричних овець?” українською мовою. 

Переклад з англійської: Тарас Бойко.

Дизайн обкладинки: Ольга Марусин.

Формат: 13х20 см; кількість сторінок: 288.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір (Lux Cream).

Обкладинка книжки: Чи мріють андроїди про електричних овець? Видання друге. - Філіп К. Дік

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти