Історії хвороб. Дора. Шребер. Людина-щур

Зиґмунд Фройд
27120 грн
зібрано з 120000 грн
775
залишилось друкованих примірників
204
підтримувачів
20
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
П'ята черга
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Історії хвороб. Дора. Шребер. Людина-щур - Зиґмунд Фройд

Про книжку

Психоаналітичні теорії Зиґмунда Фройда (1856—1939) справили безпрецедентний вплив на інтелектуальний розвиток усього ХХ століття. Геніальний винахідник і вчений для одних та безсоромний обмовник людства для інших, Фройд усе життя з наполегливістю та ретельністю класичного науковця рухався до своєї великої мети — зробити людину зрозумілішою для неї самої, навіть якщо для цього потрібно безжалісно зруйнувати її численні ілюзії та переступити через усталені суспільні цінності і табу. Критики психоаналізу, яких ніколи не бракувало, часто забувають, що від самого початку кар’єри Зиґмунд Фройд був передовсім лікарем-практиком, який вибудовував свої теорії на твердій основі реальних клінічних випадків, а своє завдання бачив у тому, щоб полегшити страждання пацієнтів, допомігши їм позбутися патологічних симптомів та фобій. Пропоноване видання містить три з найвідоміших «історій хвороб», описаних Фройдом, які дають змогу читачеві зазирнути за куліси психоаналізу й безпосередньо зануритись у ту «роботу тлумачення», з якої пізніше постали більш узагальнені постулати психоаналітичного вчення.

Поряд із «Тлумаченням сновидінь» та кількома теоретичними працями, реальні історії психічних розладів, описані Фройдом, — неврозу «Дори», обсесивного розладу «Людини-щура» та психозу Даніеля Пауля Шребера — входять до основного корпусу текстів Зиґмунда Фройда й уже віддавна стали класикою психоаналітичної теорії. А ще — це історії, які просто цікаво читати й які інколи полонять увагу читача не гірше, аніж справжні детективні оповідання, тільки кмітливого детектива тут заступає не менш спостережливий аналітик, а замість історії моторошного злочину перед читачем розгортається приголомшлива відверта оповідь про складний внутрішній світ людини.

Читати уривок

 

Про автора

Зиґмунд Фройд (1856 – 1939) – знаменитий австрійський психолог, засновник психоаналізу.

 

Про видання

Це перше видання зазначених вище праць Зиґмунда Фройда українською мовою. 

Переклад з німецької: Роман Осадчук.

Дизайн обкладинки: Дмитро Яринич.

Орієнтовний формат: 13х20 см; орієнтовна кількість сторінок: 350.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: травень 2019.

Обкладинка книжки: Історії хвороб. Дора. Шребер. Людина-щур - Зиґмунд Фройд

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти