Пам’ять про відбуття

Абдулразак Ґурна
93960 грн
зібрано з 290000 грн
688
залишилось друкованих примірників
260
підтримувачів
51
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Десята черга
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Пам’ять про відбуття - Абдулразак Ґурна

Про книжку

Дебютний роман лауреата Нобелівської премії з літератури 2021 року!

Східна Африка. 15-річний підліток Гасан Омар мешкає разом із родиною у злиденному морському портовому містечку. Усе його життя — цикл насильства й відчаю. П’яний тиранічний батько; сестра, яка стає на шлях розпусти; старший брат, що йде кривою дорогою і врешті-решт гине під час пожежі на очах усієї родини; матір, яка фаталістично змирилася з жорстокістю чоловіка. Гасан вирішує розірвати це коло страждань і безпросвітності й вирушає до дядька в Найробі. Але там на нього чекають випробування імміграцією, жорстокість чужого світу, страх, спокута й розірвання зв’язку зі старим життям. Обряд ініціації новим майбутнім і скидання старої шкіри колоніальних традицій потребуватиме від Гасана неабиякої сміливості й здатності пожертвувати всім.

Абдулразак Ґурна з уїдливою гостротою й безкомпромісністю, а заразом із глибокою співчутливістю описує універсальний досвід іммігрантів, які зазнали зневаги, ворожості й деформації ідентичності, що стали ціною за їхнє рішення скинути тягар власного коріння й розпочати нове життя в інших країнах і навіть на інших континентах.

До вашої уваги уривок першого розділу.

Інформація про підготовку видань 10-ї черги

Про видання

Переклад з англійської Гєника Бєлякова.

Дизайн обкладинки Михайла Федишака.

Орієнтовний формат: 13х20 см; орієнтовна кількість сторінок: 300.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: серпень 2023.

Обкладинка книжки: Пам’ять про відбуття - Абдулразак Ґурна

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти