Сніданок у Тіффані

Трумен Капоте
17325 грн
зібрано з 75000 грн
769
залишилось друкованих примірників
202
підтримувачів
10
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Друга черга
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Сніданок у Тіффані - Трумен Капоте

Про книжку

Неймовірно атмосферна та сповнена щемкої ностальгії, повість «Сніданок у Тіффані» – це маленька книжка про велику мрію та вічні пошуки людиною того місця у світі, яке вона цілком могла б назвати своїм. Але коли темною стіною нависло минуле, від якого з усіх сил намагаєшся утекти, як відрізнити цей пошук від розпачливої втечі з заплющеними очами? Життя Голлі Ґолайтлі, привабливої та вишуканої молодої дівчини, на перший погляд може видатися справжнім втіленням мрії. З вікон її квартири на Мангеттені щоночі лунає гучна весела музика і рікою ллється шампанське. Мільйонери, голлівудські бонзи та гангстери вважають за честь бути її гістьми. Де б вона не з’являлася, вона миттєво спричиняє справжню сенсацію. Здається, весь Нью-Йорк лежить біля її ніг… Але за блискучим фасадом успіху криється розгублена та налякана людська істота, яка наосліп женеться за фантомами щастя, сама до кінця не вірячи у них, аби лише уникнути необхідності зупинитись та озирнутись назад... Читати уривок повісті.

Ви можете також підтримати проєкт, придбавши раніше видані книжки.

Про автора

Трумен Капоте (1924 – 1984, справжнє ім’я Трумен Персонс) – відомий американський письменник, сценарист та драматург, творчість якого вважається класикою американської літератури 20-го століття, зокрема повість “Сніданок у Тіффані” (1958) та белетризована кримінальна хроніка “З холодним серцем” (1966), жанр якої сам автор визначив як "нелітературний роман".

Дитинство Трумена Капоте було затьмарене розлученням батьків і частими переїздами. Писати він почав дуже рано, ще в одинадцятирічному віці. Критичний успіх оповідання під назвою "Міріам" (1945) привернув до Трумена Капоте увагу одного з редакторів Random House Беннетта Серфа, який погодився підписати з Капоте контракт на його перший роман “Інші голоси, інші простори” (1948). У 1958-му році в журналі Esquire було опубліковано повість “Сніданок у Тіффані”, яка миттєво перетворилася на літературну сенсацію. Однак найуспішнішим твором автора за його життя стала белетризована кримінальна хроніка про вбивство фермерської родини у Канзасі “З холодним серцем” (1966), після публікації якої Капоте здобув статус знаменитості і навіть брав участь у телевізійних ток-шоу. Однак роман “З холодним серцем” виявився також останньою книжкою автора, опублікованою за його життя.

Про видання

Переклад з англійської: Тарас Бойко.

Дизайн обкладинки: Дмитро Яринич.

Орієнтовний формат: 12х18 см; орієнтовна кількість сторінок: 160.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір (Pamo Super або еквівалент).

Обкладинка книжки: Сніданок у Тіффані - Трумен Капоте

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти