Втрачені зорі

Вадим Панченко
0 грн
зібрано з 300000 грн
1000
залишилось друкованих примірників
0
пiдтримано електронних примірників
0
підтримувачів
0
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Одинадцята черга
Залишилось 0 дн.
Незабаром Картинка проєкту: Втрачені зорі - Вадим Панченко

Про книжку

Ал штучна людиноподібна істота, власність армії, чиє завдання — служити безвідмовною машиною для вбивства.  Вирушивши з командою у чергову місію до загадкової планети, довкола якої обертаються таємничі сфери, що огортають її нездоланним захисним полем, він несподівано отримує таку бажану свободу й опиняється у світі, що схожий на казку. Тут живуть різні раси та народи, що володіють надзвичайними вміннями, які вважають магією. Ал всією душею прагне знайти тихе місце й нарешті пожити простим життям, яке не належатиме нікому, окрім нього самого. Та надто ласими для тубільців є його знання, здібності і зброя. Тож його втягують у конфлікт, який виявляється набагато масштабнішим та страшнішим, ніж здавалося на початку. Чи вдасться Алу допомогти своїм новим товаришам здолати ворогів і чи зможе він врешті зрозуміти, чим є той світ, куди він потрапив, і яка природа могутніх прадавніх сил, що тут панують?

Роман Вадима Панченка «Втрачені зорі» є першою частиною трилогії «Бог Індерону» і обіцяє стає одним із найпомітніших дебютів року в науково-фантастичному жанрі.

Обкладинка книжки: Втрачені зорі - Вадим Панченко

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти