Як читати Лакана

Славой Жижек
22880 грн
зібрано з 110000 грн
807
залишилось друкованих примірників
156
підтримувачів
35
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
П'ята черга
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Як читати Лакана - Славой Жижек

Про книжку

Відкриваючи кожен із семи розділів своєї праці «Як читати Лакана» певною цитатою з корпусу текстів знаменитого французького психоаналітика й застосовуючи її для тлумачення різноманітних філософських, мистецьких та ідеологічних продуктів, Славой Жижек наочно демонструє нам мистецтво читання з Лаканом, водночас, немов умілий фокусник, непомітно перетворюючи його на тлумачення самого Лакана. У центрі уваги словенського філософа, як і в багатьох інших його працях, опиняються людський суб’єкт, його/її децентроване бажання, виміри інтерпасивності й іншого, а також хитросплетіння супер-еґо й закону, які у нашу пермісивну епоху своєрідного «примусу до насолоди» набувають цілком нового звучання. Праця Славоя Жижека «Як читати Лакана», що була вперше опублікована в 2006 році як частина знаменитої серії видань про видатних мислителів за загальної редакції британського філософа Саймона Критчлі — це не лише неперевершений вступ до системи думки Жака Лакана, а й пристрасний захист психоаналізу загалом, який сьогодні все частіше опиняється між Сциллою невігластва й обскурантизму та Харибдою надмірно оптимістичного фармакологічного сцієнтизму.

Читати уривок

 

Про автора

Славой Жижек (нар. 1949) – словенський психоаналітик лаканівської школи, філософ та культуролог. Представник так званої «Люблянської школи лаканівського психоаналізу», до якої також зараховують Младена Долара, Растко Мочніка, Альонку Зупанчіч та інших.

Визначальними для Жижека-мислителя є вчення знаменитого французького психоаналітика Жака Лакана, класична німецька філософія (Геґель, Кант, Шеллінґ etc.) та марксизм, однак коло його інтелектуальних зацікавлень значно ширше і включає такі теми, як неоімперіалізм, фундаменталізм, християнство та інші релігії, політкоректність, глобалізація, постмодернізм, мультикультуралізм, як і різноманітні форми й вияви сучасної поп-культури. Жижек відомий своїм багаторічним захопленням кінематографом (серед його улюблених режисерів можна виділити тріаду Альфред Гічкок, Кшиштоф Кесльовскі та Девід Лінч), а також оперою.

Нещодавно українською мовою було опубліковано одну з найвідоміших праць Славоя Жижека «Погляд навскіс. Вступ до теорії Жака Лакана через популярну культуру».

 

Про видання

Це перше видання праці Славоя Жижека «Як читати Лакана» українською мовою. 

Переклад з англійської: Павло Швед.

Дизайн обкладинки: Віталій Мельник.

Орієнтовний формат: 14х20 см; орієнтовна кількість сторінок: 250.

Палітурка м'яка (хоча ще думаємо над форматом), якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: травень 2019.

Обкладинка книжки: Як читати Лакана - Славой Жижек

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти