Генерал Конфедерації з Біґ-Сур

Річард Бротіґан
21335 грн
зібрано з 85000 грн
760
залишилось друкованих примірників
207
підтримувачів
31
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Четверта черга
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Генерал Конфедерації з Біґ-Сур - Річард Бротіґан

Про книжку

Офіційно збір коштів на це видання завершився 01.03.18. Зараз книжка готується до друку й буде видана орієнтовно у травні-червні 2018 року. З огляду на численні запити й прохання, ми поки залишили на сайті можливість підтримки видань 4-ї черги.

«Генерал Конфедерації з Біґ-Сур» (1964), дебютний роман Річарда Бротіґана є, мабуть, його найреалістичнішим та найбільш «бітниківським» текстом, в якому водночас уже присутні всі риси, що пізніше стали визначальними для автора культової «Ловлі форелі в Америці»: химерна фрагментарність оповіді, пронизлива дотепність голосу, нешаблонність персонажів та ситуацій, влучність метафор і незабутність образів, які запам’ятовуються одразу і до яких потім не раз повертаєшся, але передусім здатність говорити про найважливіші речі – любов, дружбу, радість, пристрасть, смерть – із легкою, трохи сумовитою посмішкою дорослої дитини. Герої Річарда Бротіґана не ховаються і не тікають від життя, вони радше шукають можливості прожити його власним способом, інколи – з гіркотою, інколи – жартівливо й невимушено, понад усе відстоюючи це своє право на внутрішню свободу, яку вони сподіваються знайти серед незайманих прадавніх скель та лісів Біґ-Суру.

Читати уривок

Про автора

Річард Бротіґан (1935–1984) народився на північному заході Сполучених Штатів. Багато років проживав у Сан-Франциско, тому його ім’я часто пов’язують із так званим «Сан-Франциським відродженням», називаючи його «останнім із бітників». Після публікації 1967 року «химерного» роману «Ловля форелі в Америці», який полонив уяву молоді по всьому світу, Бротіґан став літературним ідолом покоління 1960–1970-х та одним із найяскравіших представників американської контр-культури, яка в цей час переживала неабиякий злет. Однак бурхлива популярність не протривала довго. Загнаний у глухий кут творчими невдачами та залежністю від алкоголю, Бротіґан вчинив самогубство у Болінасі, Каліфорнія, у віці сорока дев’яти років. Річард Бротіґан є автором 10 романів, 9 збірок поезії та однієї збірки короткої прози.

Про видання

Це перше видання роману «Генерал Конфедерації з Біґ-Сур» українською мовою. 

Переклад з англійської: Борис Превір та Максим Ларченко.

Дизайн обкладинки: Марина Кізілова.

Орієнтовний формат: 12х18 см; орієнтовна кількість сторінок: 180.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: травень-червень 2018.

Обкладинка книжки: Генерал Конфедерації з Біґ-Сур - Річард Бротіґан

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти