Злет і падіння динозаврів: нова історія втраченого світу

Стів Брусатте
163475 грн
зібрано з 325000 грн
558
залишилось друкованих примірників
362
підтримувачів
54
подаровано бiблiотекам
Видавництво: Комубук
Десята черга
Залишилось 0 дн.
Завершений Картинка проєкту: Злет і падіння динозаврів: нова історія втраченого світу - Стів Брусатте

Про книжку

Друзі, редагування та верстку книжки завершено. Наразі робимо коректуру і вже незабаром відправляємо її у друк. Орієнтовно книжка має бути надрукована до кінця травня 2024 року. Якщо ви не готові зачекати, напишіть нам на імейл kb@komubook.com.ua і ми повернемо вам кошти. Перепрошуємо за затримку!

Химерні, незвичайні, величні ящероподібні створіння полонили уяву людства, відколи ми дізналися про них у першій половині ХІХ століття. Динозаври — істоти, що владарювали на Землі протягом 150 мільйонів років і були знищені майже миттєво 66 мільйонів років тому внаслідок падіння гігантського метеорита.

Своєю книжкою «Злет і падіння динозаврів: нова історія втраченого світу» Стів Брусатте, один із провідних палеонтологів світу, запрошує читачів у захопливу подорож світом динозаврів: від їхнього панування в ранньому тріасовому періоді, через юрський період до останніх днів у крейдяну еру.  Примітивні тиранозаври з людський зріст; жахливі м’ясоїдні істоти, навіть більші за T. Rex-а; пернаті хижі динозаври, що збереглися в пластах лави — ласкаво просимо до наукової часопросторової одіссеї у світ створінь, які правили Землею до нас.

Стів Брусатте — одна із зірок сучасної палеонтології. Він відкрив 10 нових видів динозаврів і керував новаторськими науковими дослідженнями, які переписали історію цих прадавніх створінь.

Читати уривок

Читайте також передмову до праці Стіва Брусатте «Злет і падіння динозаврів» відомого українського палеонтолога й орнітолога Вадима Яненка.

Інформація про підготовку видань 10-ї черги

Про видання

Переклад з англійської Марії Хандоги та Назарія Назарова.

Передмова Вадима Яненка.

Дизайн обкладинки Варвари Перекрест.

Орієнтовний формат: 14х21 см; орієнтовна кількість сторінок: 350.

Тверда палітурка, якісний книжковий папір.

Орієнтовний час виходу друком: серпень 2023.

Обкладинка книжки: Злет і падіння динозаврів: нова історія втраченого світу - Стів Брусатте

Поділитися

Найчастіші запитання

Що таке «Комубук» і як це працює? Хто може підтримати видання? Чому при реєстрації мене просять вказати адресу та контактні дані? Як розраховується вартість видань? Скільки триває збір коштів? Коли видання вийде друком? Чи входить у ціну видання вартість доставки? Я хочу долучитися/допомогти проєкту. Де можна придбати вже видані книжки? Що трапиться, якщо необхідну суму зібрати не вдасться? В яких містах є можливість забрати книжки самовивозом? Опції підтримки видань. Яку обрати? Переваги зареєстрованого користувача
Інші проєкти